משלוחים לכל חלקי הארץ

מדיניות משלוחים

2 מדיניות משלוחים: .

12.1 האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר לכל מקום עליו יסכימו הצדדים, בארץ או בחו"ל, בעת ביצוע ההזמנה באתר.

.12.2 הזמנות בתחומי מדינת ישראל יטופלו ויסופקו בלוחות הזמנים הבאים: .12.2.1 עד 14 ימי עסקים באמצעות שליח עד הבית; .12.2.2 עד 14 ימי עסקים באמצעות שליחה לנקודות איסוף הפזורות ברחבי הארץ, כמפורט באתר בעת הרכישה.

.12.3 הזמנות לחו"ל יטופלו ויסופקו בפניה מפורטת לאתר ולאחר אישור האתר וזאת עד 30 ימי עסקים באמצעות שילוח בינלאומי.

.12.4 משלוחים המיועדים ליישובים רחוקים מהערים המרכזיות בארץ או בחו"ל, לרבות יישובי רמת הגולן וגבול הצפון, יישובי בקעת הירדן, יישובים מעבר לקו הירוק )שטחים(, יישובי עוטף עזה, אילת, ים המלח ויישובי הערבה, זמני המשלוח עשויים להתארך מעבר לטווחי הזמן לעיל. ״יום עסקים״ – ימי ראשון עד חמישי, להוציא ימי שבתון של כלל המשק, ערבי חג וימים בהם הבנקים בישראל לא עובדים. .12.5 עלות המשלוח עשויה להתעדכן מעת לעת בהתאם לאמור בעת ביצוע ההזמנה באתר.

.12.6 האתר רשאי לקבוע סכום מינימום להזמנה באתר.

.12.7 האתר אינו מעניק שירותי הרכבה או התקנה אלא שילוח המוצרים המוצגים באתר בלבד.

.12.8 במקרה שבו מוצר שהוזמן באתר או חומר גלם אינו זמין במלאי, ייתכנו עיכובים בשילוח והאתר יעדכן את המזמין. במידה והמזמין לא יהיה זמין, האתר ישלח את ההזמנה ללא המוצר החסר. .

12.9 במידה והלקוח לא יהיה נוכח בביתו בעת הגעת השליח, בשעה שתואמה אתו מראש, ההזמנה תוחזר ותשלח פעם נוספת לאחר תשלום דמי משלוח נוספים על ידי הלקוח.

.12.10 במידה ויתברר לחברה ו/או לאתר לפי נהליה ומדיניותה כי לא ניתן לספק את המוצר לרוכש ולא ימצא פתרון הולם אחר, רשאית החברה ו/או האתר לבטל את העסקה בכל מועד עד לאספקת המוצר. בוטלה העסקה, הלקוח יהיה זכאי לכספו חזרה באמצעות אמצעי התשלום אותו ביצע את ההזמנה המקורית ו/או יבוטלו חיובי האשראי ו/או יתבצע זיכוי בגובה החיוב, יודגש כי הלקוח לא יהיה זכאי לפיצוי כלשהו מכל סוג בשל ביטול העסקה.

.12.11 במידה והלקוח יציין בהזמנה או לאחר מכן כי הוא מסכים שההזמנה תושאר ליד הדלת או אצל שכן ששמו נקוב בהזמנה, האחריות הבלעדית הנובעת מהשארת מוצרים ליד הדלת או אצל שכן, כאמור לעיל, תהא של הלקוח.

.12.12 אספקת הזמנות תתאפשר בכפוף לתנאים הבאים:

.12.12.1 ישנה נגישות סבירה למקום ההזמנה;

.12.12.2 האתר )לרבות חברת השליחויות שלו( מבצע חלוקה באותו אזור;

.12.12.3 אם מדובר בארגון, מוסד, קיבוץ או ישוב שלא ניתן להגיע אליהם ללא אישור מיוחד ו/או שאין בהם רישום מוסדר של רחובות ו/או מספרי בתים, ההזמנה תימסר לנקודת החלוקה המרכזית באותו המקום.

.12.13 האתר לא יהיה אחראי לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי -אספקה, שיגרם כתוצאה של: .

12.13.1 כוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטת האתר;

.12.13.2 מסיבות הקשורות לחברת השליחויות של האתר; .12.13.3 סגירת המשק כך שפעילות האתר ו/או ספקיו ו/או נותני שירותיו יפגעו, מכל סיבה שהיא.

logo בניית אתרים